کابینت ام دی اف مهرشهر

 در کابینت کرج

کابینت ام دی اف مهرشهر

ام دی اف متریالی ست که بر پایه چوب  است که تحت حرارت و فشار بالا ساخته می شود. تخته فیبرهای ام دی اف از خرده های  چوب تشکیل شده است و با روکش های مختلف از جمله روکش های طبیعی و مصنوعی پوشش داده می شوند.

 

روکش طبیعی

روکش طبیعی از  ورقه ها و لایه های خیلی نازک و از چوب طبیعی تهیه شده و در دمای ۵۸ درجه سانتی گراد توسط پرس های نجاری به همراه چسب بر روی ام دی اف چسبانده می شود. این روکش ساده ترین روکش برای کابینت های ام دی اف می باشد و برای روکش کاری درب کابینت های ابزار خورده یا ساده مورد استفاده قرار می گیرند.

 

روکش مصنوعی

روکش های مصنوعی در مقایسه با روکش های طبیعی مقاومت خیلی بالاتری در برابر تغییر رنگ, رطوبت, مواد شیمیایی ,تورم و پوسیدگی دارند. این روکش ها شامل وینیل, اکریلیک و فویل می باشند و برای روکش  کابینت آشپزخانه های مدرن امروزی مورد استفاده بیشتری  قرار می گیرند. روکش های مصنوعی دارای تنوع طرح و رنگ های بالاتری نسبت به روکش های طبیعی می باشند و طول عمر آن نیز بالاتر است.

 

تفاوت روکش طبیعی با روکش مصنوعی

 

  • روکش های طبیعی نسبت به روکش های مصنوعی مقاومت کمتری دارند و در برابر رطوبت, ضربه, حرارت و … دچار آسیب می شود.
  • روکش های طبیعی نیازمند مراقبت و نگهداری فراوانی هستند در غیر این صورت به راحتی آسیب دیده و از طول عمر مفید آنها کاسته می شود. در مقابل روکش های مصنوعی دوام و طول عمر بالاتری دارند نسبت به روکش های طبیعی دارند و نیاز به مراقبت و نگهداری مستمر ندارند.
  • قابلیت انحنای روکش های  طبیعی برخلاف روکش های مصنوعی پایین تر هستند و اصولاً بر روی سطوح گسترده و پهن چسبانده می شوند.
  • روکش های مصنوعی اغلب ضد آب می باشند  و به راحتی با یک دستمال مرطوب می توان آن را تمیز کرد اما روکش های طبیعی را نمی توان به آسانی با دستمال های مرطوب تمیز نمود.

 

فروش کابینت ام دی اف مهرشهر

شرکت آرارات ام دی اف با تجربه و سابقه کاری بالا و نمونه کار های زیاد در طراحی کابینت انواعکابینت های اشپزخانه اماده خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن مهرشهر که به دنبال  طراحی کابینتی زیبا و جادار هستیم.

تجربه در طراحی کابینت ام دی اف اشپزخانه یکی از مهم ترین نکات است که به خریدار کمک میکند تا حداکثر استفاده از فضا را ببرد.

نصب بیش از ۱۰۰ واحد کابینتام دی اف در آشپزخانه در سال قطعا تصادفی نیست و نشان دهنده ی رضایت مندی مشتریان ما می باشد.

شما عزیزان می توانید نمونه کار های مارا در سایت ما دنبال کنید و جهت مشاوره با همکاران ما در آرارات ام دی افتماس حاصل فرمایید.

 

کابینت سازی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonمشاوره رایگانکابینت سازی آراراتکابینت ام دی اف جهانشهر