کمد دیواری کرج

 در کمد دیواری کرج

کمد دیواری کرج

کمد دیواری کرج  -برای ساخت کمد های دیواری از اکثرا از ام دی اف استفاده می کنند. که با استفاده از ام دی اف می توان رنگ و طرح های مختلفی را اجرا کرد.
کمد دیواری از پرکاربرد ترین وسایل هر خانه ای می باشد. امروزه ساخت کمد های دیواری شکل مدرنی به خود گرفته است که زیبایی بیشتری پیدا کرده و بسیار هم کارامد می باشد.
برای مثال سال های پیش کمد ها تنها دارای بدنه و درب بودند اما در حال حاضر همراه با طبقات، کشو، رگال و درب های کشویی ساخته می شوند و به علاوه به سبک های کلاسیک، مدرن
و مدل های مختلف با توجه به دیزاین و متراز هر خانه ساخته می شوند.

 ام دی اف کرج

روکشی مات روی کمد دیواری های ام دی اف کشیده شده است این روکش ها به دلیل برجستگی باعث می شود مقاومت کمد بالا برود و با خط و خش دیر تر اسیب ببیند.
کمد دیواری ام دی اف در کرج روی دیوار نصب می شوند و قسمت زیادی از دیوار اتاق را به خود اختصاص می دهند. در نتیجه انتخاب طرح و رنگ کمد دیواری تان باید با حساسیت زیاد و با توجه به دکوراسیون انجام شود.

 های گلاس کرج

هایگلاس هم مانند ام دی اف می باشد با این تفاوت که روکشی که روی ان کشیده شده است براق می باشد.
کمد دیواری های کلاس علاوه بر براقیت و زیبایی مزایای دیگری هم دارد مثل طرح و رنگ های متفاوت تری نسبت به ام دی اف و مقاومت بیشتر در برابر اب. استفاده از های گاس بیشتر برای خانه هایی مناسب است که طراحی مدرن دارد.

لامی گلاس

لامی گلاس ها روکشی مقاوم تری بیشتری نسبت به هایگلاس دارند. کمد دیواری های هایگلاس نسبت به ظاهر زیبایی که دارند بسیار زیبا هستند. همچنین با روکش مات هم وجود دارند. لامی گلاس زیبایی بیشتری  نسبت به دیگر هایگلاس ها دارد. این نوع کابینت از نوع pvc می باشد که ضد آب است، محکم است و مقاومت آن در نوع خود بسیار زیاد است.

کلی آف

کلی اف هم، ام دی اف معمولی با روکش مات می باشد. اما برجستگی بیشتری دارد که برجستگی ان به راه خطوط و راه های چوب شباهت دارد.
ورق های ام دی اف کلی اف دو رو هستند و ایتالیایی می باشند. این بدین معنی است که بر خلاف ام دی اف های ایرانی و ترک هر دو طرف پشت و روی ان به صورت رنگی می باشد. طرح های کلی اف مانند چوب های برش خورده می باشد و حس گرما و آرامش را به انسان منتقل می کند.

انتخاب بهترین کمد دیواری

هر فرد نسبت به نیاز خود می تواند بهترین کمد دیواری را انتخاب کند. مرحله اول انتخاب رنگ می باشد. که شما با توجه به دیزاین، رنگ دیوار ها و وسایل اتاق خواب می توانید رنگ کمد خود را انتخاب کنید. در وهله دوم باید اندازه و متراژ اتاق خود را در نظر بگیرید که با توجه به ان متراز بتوانید کمد دیواری که مناسب باشد را انتخاب کنید.
البته طبق سلیقه مشتریان، ارارت ام دی اف این کار هار را برای شما انجام می دهند.

کمد دیواری های کشویی چه مزایا و معایبی دارد؟

یکی از مشکلات کمد های کشویی تمیز کردن مداوم آن ها می باشد و از آنجا که تجمع گرد و غبار بر روی ریل ها می تواند موجب کارکرد ریل ها شود. در نتیجه لازم است تا همیشه روی ریل ها را تمیز کنید. علاوه بر آن در صورت کثیف شدن ریل ها به هنگام باز و بسته کردن درب کمد، ایجاد صدا خواهند کرد و یا احتمال گیر کردن آن زیاد است. از مزایا مهم کمدهای دیواری کشویی، نیاز به فضای کمتری دارند از این رو استفاده از آن در دکوراسیون خانه های کوچک بسیار مناسب است. درب های لولایی معمولا در هنگام باز شدن ایجاد صدا می کنند از این رو بسیار آزار دهنده است اما درب های کشویی این طور نمی باشد.

برای کمد به چه فضایی نیاز است؟

امروزه در خانه هایی که ساخته می شود سعی می کنند تمام اتاق ها کمد دیواری داشته باشد که انجام این کار نیاز به فضا دارد. همیشه باید کمد دیواری را طوری طراحی و نصب کرد که درب ها و کشو ها بدون مانع کاملا باز و بسته شود . و باید نوجه داشته باشید کمد ها مانع باز شدن درب پنجره ها و اتاق نشود. شما می توانید ابعاد کمد دیواری خود را خودتان سفارش دهید. طبقه یندی که کمد دیواری شما باید داشته باشد باید توسط شما سفارش داده شود و شما باید دقت کنید برای هر کمد دیواری نیاز به نصب چند طبقه، کشو و رخت اویز می باشد. معمولا برای کمد دیواری ۶۰ سانت عمق در نظر گرفته می شود اما این اندازه متغیر است و بستگی دارد اتاق شما به چه اندازه فضا داشته باشد.

یک کمد دیواری مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

اگر از کمد دیواری برای خانه خود استفاده می کنید بهتر است موقع انتخاب توجه کنید که چهار چوب فلزی داشته باشد. چون که چهارچوب های فلزی استحکام بسیاری دارند و اگر حتی به صورت دوبله هم از ام دی اف در ساخت چهار چوب استفاده شده باشد، باز هم چارچوب های فلزی مقاومت بیشتری دارند. و وقتی که وسایل زیادی داخل کمد دیواری شما قرار داشته باشد تازه متوجه تفاوت چارچوب های فلزی نسبت به ام دی اف خواهید شد . زیرا چارچوب ‌های فلزی زوار دارند و طبقه ‌های کمد دیواری داخل زوارها فرو می ‌روند و هر وزنی را با هر میزانی تحمل می کند. و مانند طبقه‌ های کمد دیواری هایی که چارچوب آن ها چوبی می باشد ورم نمی کنند و هرز نخواهد شد.

 

ساخت کمد دیواری در کرج

هزینه ها یکی از عوامل تعیین کننده در انجام هر کاری است که اهمیت بسیار بالایی نیز دارد. برای ساختن کمد دیواری در کرج باید  هزینه های لازم به دقت محاسبه شود. لیستی از هزینه هایی که باید صرف ساخت کمد دیواری شود تهیه کنید و مواردی که ضروری نیست را حذف کنید. هزینه ساخت کمد دیواری با توجه به انتخاب شما مشخص می شود به عنوان مثال هزینه ساخت کمد دیواری ریلی در کرج با توجه به متریال مورد نیاز تعیین می شود. و امکان دارد نسبت به انواع کمدهای دیگر قیمت بیشتری داشته باشد.

کمد دیواری آینه‌ دار

یکی از اجزای مهم انواع کمد دیواری  آینه‌ها می باشند. اگر کمد دیواری آینه داشته باشد. نه تنها پیش از خروج از منزل می توانید ظاهر خود را بررسی کنید، بلکه بسیاری از افراد برای عکس گرفتن هم از ان استفاده می کنند. اگر اتاق شما کوچک است یا فضای آن کمی دارید، با استفاده از کمد دیواری آینه‌ دار به عنوان یک ایده دکوراسیونی، می‌توانید اتاق خود را بزرگ تر نشان دهید. باانتخاب آینه مناسب برای کمد دیواری نه تنها تمام نیاز های فضای شما را برطرف می‌کند، بلکه با انعکاس نور، اتاق تلن روشن‌تر می شود. برای دیدن نمونه کار های کمد دیواری ارارات ام دی اف به گالری کمدها مراجعه کنید.

کمد دیواری کشویی

این نوع کمد دیواری به تنهایی کاربرد زیادی ندارد؛ یعنی نمی توان یک کمد دیواری را تنها با کشو ساخت. اما، کمد دیواری ترکیبی از ریلی و کشویی یا کلاسیک و کشویی رایج می باشد. کمد دیواری کشویی محبوبیت و طرفداران زیادی دارد؛ چون در ایجاد تنوع چیدمان نقش مهمی دارد و تقسیم‌بندی و نظم فضای کمد دیواری را ممکن می‌سازد. کمد دیواری کشویی هم مثل کمد دیواری های کلاسیک فضای زیادی را اشغال کرده و مناسب خانه‌های کوچک نمی باشد. عموما از این کمد به تنهایی برای کمد دیواری تلویزیون استفاده می‌کنند.

کمد دیواری کرج

بهترین متریال برای کمد چیست؟

ام ی اف از متداول ترین متریال برای ساخت کمد دیواری می باشد. البته جنس کمد دیواری شما به طرحی که انتخاب کردید هم بستگی دارد اما مغز از کمد دیواری ام دی اف است حال می تواند روکش ان هایگلاس یا جنس های دیگر باشد. به عنوان مثال اگر شما کمد دیواری با طرح مدرن انتخاب کنید استفاده از چوب طبیعی برای آن زیبا و شکیل است. از طرفی برای کمد با طرح کلاسیک استفاده از ام دی اف زیباتر است. به همین دلیل جنس کابینت خوب به طرحی که انتخاب می کنید بستگی دارد. اگر طرح موررد نظر شما کلاسیک باشد کمد دیواری ارزان کرج بهترین انتخاب برای شما می باشد.

کمد دیواری جدید مدل ۲۰۲۲

کمد دیواری درب شیشه‌ای: کمد دیواری های شیشه ای جدید ترین نوع کمد دیواری در سال ۲۰۲۲ می باشند. شیشه کمد دیواری را می توانید به گونه ای انتخاب کنید که هم داخل کمد دیواری مشخص باشد و هم مشخص نباشد. البته که انتخاب کمد دیواری کاملا سلیقه ای است و طرح و متریال هم توسط مشتری انتخاب می شود. به عنوان مثال جنس درب کمد می تواند با بدنه آن متفاوت باشد. درب هایی از گردو و راش، جنس چوب راش، بلوط آمریکایی، و کانادایی، از زیبا ترین و با کیفیت ترین جنس ها برای درب های کمد دیواری می باشد.

کمد دیواری کرج

قیمت کمد دیواری

یک مسئله مهم برای ساخت و یا خرید هر وسیله ای یا تجهیز برای خانه هزینه آن می باشد. قیمت کمد دیواری هم از این مغوله جدا نیست و مطابق با انتخاب مشتری، طراحی و ساخته می شود. که با توجه با سلایق مختلف هر مدل قیمت خاص خودش را دارد. قیمت کمد دیواری بر حسب متر مربع حساب می شود. مواد و متریالی که مورد استفاده قرار گرفته و زمان صرف شده برای طراحی و ساخت کمد دیواری ، از عوامل موثر بر قیمت آن می باشد. عامل دیگری که بر قیمت تاثیر گذار است، طبقه بندی داخل آن می باشد که اگر این طبقه بندی و کشو های داخل کمد بیشتر باشد، طبیعتا ام دی اف بیشتری هم مصرف می شود.

 عوامل موثر بر قیمت

یکی از مهم ترین مسائل ساخت و یا خرید هر وسیله ای، قیمت آن می باشد. قیمت کمد دیواری هم از این مغوله مستثنی نیست و طراحی و ساخت مدل های متنوع آن بستگی به بودجه انتخاب شده توسط مشتری دارد. قیمت کمد دیواری به صورت متر مربع محسوب می شود و جنس مواد و متریال های مورد استفاده و مقدار زمان صرف شده برای طراحی و ساخت آن، از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن است. از دیگر عامل تاثیر گذار بر قیمت کمد دیواری، طبقه بندی داخل آن است که باید از MDF بیشتری برای ساخت آن استفاده شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonمشاوره رایگان