کمد دیواری ارزان کرج

 در کمد دیواری

کمد دیواری ارزان کرج

متریال مورد نیاز برای ساخت کمد دیواری ارزان کرج

متریال اصلی که برای کمد دیواری استفاده می شود صفحات ام دی اف و چوب می باشد. مابقی متریال فرعی هستند و برای اتصالات و برش صفحات ام دی اف استفاده می شود.
اما گاهی اوقات به سلیقه مشتری متریال دیگری هم استفاده می شود. مانند استفاده از شیشه و ایینه و هالوژن در کمد دیواری.
ساخت کمد با وجود اینکه یک نوع متریال مشخص و ثابت دارد اما در طراحی ان می توان مانور های زیادی داد و مطابق با سلیقه همه مشتریان پیش رفت.

انواع کمد دیواری

درب بازشو (معمولی) : این نوع از کمد سبک قدیمی دارد و در در زمان های قدیم کمد های دیواری به این سبک بوده اند. به انها کمد بادبزنی هم گفته می شود که درب ان ها معمولی باز و بسته می شود.

کمد دیواری ارزان کرج

ویترین درب‌ شیشه‌ای : کمد های درب شیشه ای نه تنها برای اتاق خواب بلکه برای پذیرایی و سالن خانه هم استفاده می شود. این ایینه ها روی کار یا به صورت معمولی نصب می شود و یا ایینه کاری شده نصب می شود.

 

کمد دیواری آینه ای

یکی از انواع دیگر کمد دیواری ، کمد دیواری آینه ای می‌باشد. شما می‌توانید از ترکیب آینه هم تو کمد دیواری استفاده کنید حال می توانید از اینه به صورت افقی یا عمودی استفاده کنید که بستگی به سلیقتون دارد. اگه جزو افراد خاص پسند هستید انتخاب کمد دیواری ریلی آینه دار می تواند مناسب سلیقه شما باشد. کمد ریلی که تماماً آینه باشد میتواند به بزرگتر نشون دادن اتاق خواب کمک زیادی کند. همینطور کاربردی تر هم می باشد.

درب‌ ریلی : درب های ریلی هم برای موارد مناسبی است که فضای موجود اجازه باز شدن درب کمد را نمی دهد و اتاق کوچک می باشد. همچنین در این نوع نمی توان دو طرف فضای کمد را هم زمان داشت.

کمد دیواری ارزان کرج

کمد دیواری روکش چوب

در این مدل از کمد‌ دیواری طرح به صورت کلاسیک اجرا می شود و درب ها پس از ماشین کاری رنگ می شود. این کابینت و بسیار شبیه به سبک ممبران بوده و با این تفاوت که درب ها رنگ می شود.

کمد دیواری های چند منظوره بسیار و کاربردی است و به تازگی طرفداران زیادی پیدا کرده است. در سال های قبل که انچنان هم دور نیست کمد دیواری ها به گونه ای طراحی و ساخته می شدند که تنها عمق داشتند و هیچ  طبقه ای در انها نصب نمی شد. تنها چیزی که برای گذاشتن لباس ها داخل کمد دیواری وجود داشت چوب رختی برای اویزان کردن لباس ها بود. اما امروزه کمد دیواری های چندمنظوره رایج شده اند که دارای طبقات، کشو و جای مخصوص رختخواب هستند. همچنین می توانید به خواست خودتان و سلیقه شخصی کمد خود را طراحی کنید.

هزینه ساخت

عواملی وجود دارد که در هزینه ساخت کمد دیواری موثر است برای مثال متراژی که قصد دارید کمد کار کنید. هر چقدر مترازی که قصد دارید کمددیواری انجام دهید بیشتر باشد هزینه متریال و دستمزد هم همراه ان بیشتر خواهد شد. همچنین نوع ام دی اف ای که برای کار خود انتخاب می کنید هم موثر است. به دلیل اینکه ام دی اف انواع مختلفی دارد و هر کدام ظاهر منحصر به فردی دارند و در هزینه موثر است.

آیا کمد دیواری ارزان کرج را در هر فضایی می توان اجرا کرد؟

این یکی از سوالات رایجی است که زیاد پرسیده می شود. بهترین حالت یک خانه این است که باید هر کدام از اتاق ها حداقل یک کمد دیواری داشته باشد. کمد هایی که به تازگی در پذیرایی کار می شود هم به عنوان بوفه کارایی دارد که می توان کلی ظروف و وسایل تزینی را در آن جایگذاری کرد. اصولا کمد دیواری ها در مراحل آخر که بنا تکمیل می شود طراحی می گردد. این بدین معنی است که هر زمان که بخواهید می توانید کمد برای رختخواب یا جا لباسی طبقاتی سفارش دهید.

کمد دیواری های جدید ریلی و مدرن فضاهای کوچک تر را کاربردی تر می کند و باعث صرفه جویی در استفاده از فضا خواهد شد. کمد دیواری بزرگ و جا دار همانند یک اتاق کوچک می باشد که بسیاری از لوازم اضافی و مهم را می توانید در آن جای دهید. در اجرای کمد دیواری ها محدودیتی وجود ندارد. اگر به تازگی خانه ای خریداری کرده اید که تجهیز نشده است و در آن کمد نصب نشده جای نگرانی وجود ندارد. می توان فضای مناسب را انتخاب کرد و در انجا کمد دیواری نصب کرد.

کمد دیواری ارزان کرج

 انتخاب بهترین کمد دیواری

یکی از وسایل پرکاربرد و تو چشم ، کمد دیواری در هر خانه‌ای می باشد. به این دلیل ظاهر و رنگ آن بسیار اهمیت دارد. بر همین اساس، طراحان و تولیدکنندگان کمد دیواری کرج و کابینت در این زمینه پیشرفت زیادی کرده اند.  ارارات ام دب اف از تولیدکنندگان حرفه‌ای و شاخص انواع کمد دیواری که بر اساس استانداردهای طراحی،چشم‌نواز و جادار،  در  عرصه‌ی تولید کمد دیواری‌ها، فعالیت می‌کند.
لازم به ذکر است در فضای کمد دیواری، اولویت، سلیقه‌ی خریدار می باشد. و از لحاظ ظاهری و فنی کاملاً مدنظر ما قرار می‌گیرد.
برای رسیدن به این هدف، تیم شرکت ارارات ام دی اف بعد از نشست با خریدار محترم و صحبت راجع به سلیقه مشتریان، اندازه گیری‌های اولیه و کار طراحی کمد دیواری را شروع می کنیم. و بعد از اتمام، نتیجه کار در اختیار مشتری قرار می گیرد.

یراق آلات معمولی کمد دیواری

در دسته یراق الات معمولی از درب های ریلی استفاده می شود که سبب باز و بسته کردن و استفاده از کمد را آسان و راحت و اسان تر شده است،
اکثرا در اتاق خواب ها از کمد های بدون درب یا اصطلاحا کلوزت استفاده می شود.  اما گاهی برخی افراد ترجیه می دهند که وسایل درون کمد دیده نشود به همین دلیل از درب های ریلی و یا کمد دیواری ریلی استفاده می کنند. بخش داخلی کمد دیواری ریلی می تواند طرح های مختلف و زیبایی داشته باشد که به نیاز مشتاری بستگی دارد. برای مثال بخش داخلی این نوع کمد ها می تواند به کشو ها، کمد ها و قفسه های کوچکتر تقسیم شوند و به مکان مناسبی برای قرار دادن لباس ها،کیف و کفش و کتاب هایتان باشد.

عوامل موثر بر قیمت کمد دیواری

از مهم ترین مغوله های طراحی و ساخت کمد یواری کرج و یا خرید هر وسیله ای برای منزل قیمت آن می باشد. قیمت کمد دیواری هم همینطور بوده و طراحی و ساخت مدل های متنوع آن وابسته به رنج قیمتی که شما انتخاب می کنید بستگی دارد. قیمت کمد دیواری بر حسب متر مربع حساب می شود و جنس مواد و متریال های مورد استفاده و مقدار زمان صرف شده برای طراحی و ساخت آن، از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن هستند.

چطور می توانیم کمد دیواری ارزان مدل جدید داشته باشیم؟

برای ساخت و اجر یک کمد دیواری ارزان کرج جدید نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت نیست. شما با آرارات ام دی اف می توانید به راحتی یک مدرن دیواری جدید و ارزان را در خانه خود داشته باشید. به دلیل اینکه انواع انواع کمد دیواری ها را می توان با متریال مختلف ساخت و به اجرا دراورد. کمد دیواری را می توان با انواع متریال و با طرح های مختلف تولید و نصب کرد. برای مثال شما می توانید طرح مورد نظر کمدتان را با ام دی اف، هایگلاس و… انواع متریال دیگر سفارش دهید.

سوالات متداول:

کمد دیواری اتاق خواب چند مدل دارد؟

کمد دیواری جدا کننده اتاق (دیوارهای جدا کننده)، آینه‌دار،  کشویی، کمد دیواری توکار (چسبیده به دیوار)، کمد دیواری افقی همراه با تغییر هدبورد تخت خواب، کمد دیواری در اطراف پنجره

در انواع کمد دیواری از چه متریالی استفاده می شود؟

متریال کابینت های گلاس کرج، متریال کابینت ام دی اف کرج، ممبران، فلز، چوب، لترون از متریال‌هایی می باشند. که در ساخت انواع کمد دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساخت کمد دیواری ارزان و ساده امکان پذیر می باشد؟

بلی، امکان پذیر است اما باید توجه داشته باشید که بسیاری از افراد برای کاهش هزینه های کمد دیواری از متریال و مواد بی‌کیفیت و نامرغوب برای تمام قسمت‌ های کمد استفاده می کنند. مانند نئوپان (این چوب بیشتر مناسب استفاده برای قفسه‌ها و بخش‌های داخلی کمد می باشد)، در صورتی که یک کمد ساز،نجار یا کابینت ساز با تجربه، مناسب ترین کیفیت را بر اساس بودجه شما در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر آن کاهش ابعاد و اندازه های کمد دیواری روی کاهش هزینه بسیار موثر می باشد. اما بدانید که بارعایت برخی موارد هم، می‌توانید یک کمد دیواری ساده اما با کیفیت داشته باشید.

کابینت هایگلاس در کرج :

کابینت های هایگلاس نمای لوکس و لاکچری به آشپزخانه می دهد و به دلیل خاصیت براق بودن و شفاف بودن ان نوعی منبع نور محسوب می شود. این کابینت های هایگلاس هم نوعی ام دی اف است که فقط  روکش ان متفاوت است. روکش کابینت هایگلاس با روکشی به اسم پلی گلاس پوشیده شده است.

از کمد دیواری در چه موارد خاصی استفاده می شود؟

در مدل های خاص کمد‌ دیواری با جانمایی هایی خاصی تلفیق می شود. برای مثال یک میز تلویزیون را می توان به صورت یک کمد‌ دیواری یکپارچه در نظر داشت. و فضای ریسیور را در آن طراحی و جا نمایی کرد. علاوه بر آن می توان موقیعیت و سبک قرار گرفتن تلویزیون یا هر وسیله مورد نظر را در آن طراحی و جانمایی کرد. (مانند کمد‌دیواری که در آن یک میز بار مخفی شده است)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Call Now Buttonمشاوره رایگان