کابینت هایگلاس در کرج

 در دسته‌بندی نشده, کابینت کرج

کابینت هایگلاس در کرج

کابینت هایگلاس در کرج را از ارارات ام دی اف تهیه نمایید.

چگونه کابینت هایگلاس  ساخته می شوند؟

بدانید که ورق هایگلاس مدلی از ورق MDF است که دارای شفاف نیست و در چگالی های مختلف در کارخانه به تولید می رسد .

روکشی  که بر روی ورق هایگلاس استفاده میکنند یک لایه پلاستیکی است که آنرا پلاکسی گلاس می نامند.

که دارای حالت شیشه ای است اما در مقایسه با شیشه  دارای استحکام بیشتری است و همچنین وزن کمتری از یک لایه شیشه دارد.  و به طور معمول یک لایه هست و لایه دیگر آن دارای جنس ملامینه است

این روکش ها به علت داشتن براقیت کاربرد های خیلی زیادی دارند از جمله در دکوراسیون منازل مثل کابینت ها و کمد دیواری ها و دکور و غیره  استفاده میشود.

ورق هایگلاس در برابر آب مقاومت خوبی  دارد اگر لایه زیرین نیز از لایه خوبی مثل ملامینه پوشیده  شده است و در برابر آب کاملا محافظت شده است

ورق های هایگلاس دارای تنوع رنگ زیاد و طراحی های زیادی می باشد در نهایت میتوان مدل های بسیار جذاب و متفاوت از کابینت ها را به وجود اورد در عینی که قیمت مناسبی نیز دارند

اما مغزی اصلی کابینت های هایگلاس نیز MDF است که با لایه ای از جنس پلاستیک و پلی کربنات پوشیده  شده است!

کابینت هایگلاس چه مزیت هایی دارد؟

کابینت آشپزخانه هایگلاس بدلیل  سطحی صاف و صیقلی که داراست منبع خوبی برای نور است. چنان نور را بازتاب می دهد که کلی محیط خانه شما را روشن تر می کند. علاوه بر اون موجب روشنایی بیشتر آشپزخانه‌هایی می‌شود که دارای پنجره نیستند و نور آنچنانی ندارند.و برای آشپزخانه های کوچک که چه بهتر مانند آیینه رفتار می کندبا انعکاس نور و بازتاب محیط اطراف ایجاد توهم می‌کند و فضا رو بزرگتر نشون می‌دهد علاوه بر اون به فضا حس آرامش و تازگی میده.

خوبی بعدی کابینت آشپزخانه هایگلاس مینیمال بودن آن است.

معایب کابینت های هایگلاس:

بدلیل اینکه  کابینت هایگلاس  شکل براقی دارند زود اثر انگشت روی آنها ظار میشود و کثیفی حتی خراش  رو خیلی واضح نشون می‌دهد،و این تنها ایرادی است که می شود به کابینت هایگلاس نسبت داد.

پس سعی کنید با خودتون کنار بیایید اگر آشپزخانه مدرن مدنظرتون هست پس با خودتون کنار بیایید و بدلی چند لکه انگشت کابینت هایگلاس را کنار نگذارید.

کثیفی ها و خراش  ها به خصوص اگر کابینت هایگلاس شما تیره رنگ باشد ،خیلی بیشتر به چشم میاد، و این راهم باید گفت که زاویه تابش نور خیلی بااهمیت است.بله این را بدانید که اگر از کابینت های هایگلاس طرح دار استفاده کنید کمتر این اثر انگشت ها معلوم میشود.

توصیه ما به شما اینست که لطفا  کانتر آشپزخانه رو از نوع هایگلاس انتخاب نکنید چون پتانسیل زیادی برای خط و خش برداشتن را داراست و این متاسفانه برای خراش‌های موجود روی سطح کابینت آشپزخانه هایگلاس نمی‌شه کاری کرد و هرچقدرم بیشتر روی خش های افتاده روی کابینت هایگلاس حساس شوید وضعیت برای شما حساس تر می شود.

اینجا تنها راه تعویض است ، شرکت آرارات در خدمت شماست.

البته میشود از نوع ام دی اف با روکش اکلریک استفاده کرد که ضخیم تر از بقیه روکش هاست و با پولیش هم می‌شود خط و خش رو از روش پاک کرد.

معمولا همونطور که می دانید بازتاب نور روی کابینت‌های بالا خیلی بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار میگیرند.

پس اگر می‌خواهید با قیمت کمتری یه آشپزخانه شیک و مدرن داشته باشید فقط کابینت‌های بالایی رو هایگلاس بزنید وآن هم از مدل  نیمه مات یا مات برای کابینت‌های پایینی استفاده کنید.

معمولا در قیمت گذاری ساخت کابینت هایگلاس و یا دیگر کابینت ها، ردیف‌های پایین به علت ارتفاع بیشتری که دارند متریال بیشتری استفاده ‌می‌کنند بنابراین ردیف پایین رو می‌تونید با قیمت ارزونتری از یه جنس معمولی بسازید.

آرارات ام دی اف در خدمت شماست.باما در تماس باشید.در تمام نقاط کرج پاسخگوی شما هستیم.

۰۲۶-۳۲۷۳۴۰۰۷

۰۹۱۲۰۲۱۳۰۵۱

۰۹۳۶۷۴۳۸۲۱۴

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پست های توصیه شده
0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کابینت در کرجکابینت cnc در کرج